Položek: 89-96 z celkem: 233   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Červencová návštěva technického klubu

Milí rodiče,
Chtěli bychom vám všem moc poděkovat za vaši přízeň, trpělivost a spolupráci v průběhu celého školního roku. Zároveň děkujeme za milé dárečky, a ačkoliv se s některými z vás uvidime ještě v měsíci červenci, přejeme vám i dětem krásné prázdniny, dovolenou a celé léto prožijte v pohodě a zdraví.
S ostatními se těšíme na viděnou opět v září.

Těšíme se na léto...

Dětský den 1.6.2022 :)

Projektový den "Stavitel města"

Dne 31.5.2022 se nejstarší děti zúčastnily projektu Stavitel města, který pro ně připravila pracovnice Malé technické univerzity paní Voženílková. Malí stavitelé se seznamovali s mapou, se základy kartografie a důležitými stavbami ve městě. Postavili městský model a překreslovali budovy do mapy. Nechyběly ani sportovní a tematické hry. Děti si celé dopoledne náležitě užily a načerpaly spousty nových poznatků.

Cestujeme po planetě :)

Čtenářský klub v městské knihovně