Úřední deska

Postup při zápisu dítěte k předškolnímu vzdělávání

Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou v období od 2. května do 5. května 2022 včetně, bez osobní přítomnosti dětí.

Žádosti mohou zákonní zástupci doručit následujícími způsoby:

- datovou schránkou – 4fs4f63
- e-mailem s elektronickým podpisem zákonného zástupce
skolka.ujezu@tiscali.cz
- poštou – Mateřská škola Žatec, U Jezu 2903, 438 01 Žatec
- osobním podáním ve škole
- vhozením podepsaných a potvrzených dokumentů v zalepené obálce do schránky u vstupu do budovy

• žádost
  • kopie rodného listu
  • doložení řádného očkování dítěte (předem telefonicky kontaktujte svého dětského lékaře a objednejte si termín návštěvy)

Doporučuji rodičům: v případě osobního podání žádosti ve škole si telefonicky rezervovat datum a čas pro individuální schůzky, aby nedošlo k vyšší koncentraci osob v prostorách MŠ.

Žádost a další dokumentaci naleznete na našich webových stránkách www.msujezu.cz, v sekci DOKUMENTY.

Děkuji Vám za Váš zájem o naší mateřskou školu a důvěru. Věřím, že společně zvládneme klidný průběh zápisů a že Vašim žádostem bude maximálně vyhověno.

Ráda Vás budu informovat o všech způsobech, které při podání žádosti můžete využít na telefonním čísle 736 629 843.

Dana Pechová, ředitelka MŠ

K zápisu do MŠ v období od 2. do 5. května nemohou podat přihlášku cizinci s vízem za účelem strpění pobytu na území ČR podle § 33 odst. 1 písm. a) zákona o pobytu cizinců na území ČR („uprchlíci“) s místem pobytu ve spádové oblasti. Pro tyto cizince – uprchlíky je určen termín zápisu 6. června 2022 od 9,00 do 12,00 hodin.

Created by © 2015 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign