Položek: 81-88 z celkem: 149   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

KOŤÁTKA

Kytička pro maminku

Jak to bylo v pravěku

Na kole i mašinou, Máme rádi Česko

Cesta kolem světa, Den Země II

Cesta kolem světa, Den Země

Distanční výuku - Když jsem já sloužil

Distanční výuku - Když jsem já sloužilAHOJ KOŤÁTKA,
doufáme, že jste si užily VELIKONOCE. JARO je plném rozpuku, všude všechno kvete, voní, bzučí, zpívá a nás čeká další jarní téma.
"KDYŽ JSEM JÁ SLOUŽIL". Tímto tématem vás provedou námi zvolené pohádky ( vy jich znáte jistě ještě mnohem víc).
V tomto tématu budete poznávat a pojmenovávat domácí a hospodářská zvířátka, jejich mláďata, užitek.
Budete hledat zvířecí rodinky, zjišťovat, čím se živí, kde bydlí a jaký z nich máme užitek. Napodovat jejich zvuky - měly by jste rozlišit hlas mláděte a dospělého zvířátka.
Věříme, že si poradíte i s rozkladem slov na slabiky ( tabulka ZVÍŘECÍ RODINKY).
V nabídce máte grafomotorická cvičení, listy na procvičení stříhání, lepení, přiřazování a počítání.
K procvičení hlaviček, pusinek a jazýčků máte přiložené básničky, písničky, můžete nám i nějakou hezkou zvířecí básničku, kterou sami vymyslíme, poslat.
Hlavně nezapomínejte na pohyb, který je moc důležitý - protáhni se jako kočka, zaběhej si jako pejsek, zaskákej si jako králíček, zaklusej si jako koník a nezapomeň na prasátko a pěkně se vyválej ( hlavně ne v blátě).
          Moc se na Vás těšíme od 12. dubna ve třídě u KOŤÁTEK.
              Tak předškoláci malé a velké Koťátka
                    ČAUKY MŇAUKY  E+T

Distanční výuku - Když jsem já sloužil

Pletu, pletu pomlázku

Pletu, pletu pomlázkuAhoj KOŤÁTKA,
máme za sebou první jarní den. Určitě jste si ho užily a máte plno zážitků. A ještě více jich budete mít v dalších jarních tématech.
V týdnech od 22.3. - 1.4. 2021 jsme pro vás připravili téma -PLETU, PLETU POMLÁZKU - což znamená, že se blíží a těšíme se na svátky jara VELIKONOCE.
Příběh ROZPUSTILÉ VAJÍČKO Vás seznámí s průběhem a tradicemi Velikonoc.
Určitě se vám budou líbit velikonoční koledy a písničky.
Připravily jsme pro vás : výrobu velikonočních dekorací
                                          : náměty na obrázky prstomalovánky, bludiště, jednotažky
                                          : tajenky, sudoku, grafomotoricke listy
Věříme, že si z této nabídky vyberete, přitom si procvičíte hlavičky, prstíky, uši, oči, pusinky i košíky.
Držíme Vám palce, ať se práce daří a máte radost ze svých výrobků, těšíme se na sdílení Vašich prací a pokud budete mít jiný nápad - podělte se s námi.
                         Zdravíme MALÁ, VELKÁ KOŤÁTKA i rodiče
                                     E+ T
Ps : Abyste si mohli tyto svátky jara i vychutnat přikládáme recept na BERÁNKA - dobrou chuť