KŮZLÁTKA

DENTÁLNí HYGIENA V MŠ

Tento týden byl opravdu pestrý...Povídali jsme si o pohádkách, na děti čekala každý den jiná pohádka i ochutnávka. V rámci pohádky "O perníkové chaloupce" jsme pekli perníkové muffiny, další den "snědli Koblížka". Ve středu ochutnaly červenou řepu. Ve čtvrtek dostaly chuť na hrášek jako Budulínek a k obědu byla dokonce hrachová polévka. V pátek nám na závěr "kouzelný hrneček" navařil ovesnou kaši... a zavítali jsme do Domu dětí a mládeže, kde si "pohádkové postavy" připravily pro děti různé soutěže. Všichni jsme si tento týden opravdu užili...

Úžasný

Povídám, povídám pohádku

Tajemství ukrytá v knížce

Milí rodiče,
s velkou radostí a potěšením vám oznamujeme, že jsme vyhráli 1. místo v soutěži pořádané městem Žatec - "O nejhezčí Moranu", která byla vyhlášena v souvislosti s konajícím se Masopustem. Naše vítězná Morana byla nesena v čele slavnostního masopustního průvodu a díky tomuto krásnému umístění jsme obdrželi poukaz na výtvarné potřeby od papírnictví "Brázda" v hodnotě 1.000,- Kč. Děkujeme městu Žatec za tento věcný dar a těšíme se na další spolupráci.

Usmívající seUsmívající seMrkajícíSmějící se

Úspěch školky v soutěži

Přípravy na karneval a školkové maškaření 15.02.2018

Moje město pod sněhem

Zimní hody pro zvířátka

PF 2018

Všem rodičům i příznivcům naší třídy a celé mateřské školy přejeme krásné a klidné Vánoce, hodně zdravíčka a úspěšný vstup do nového roku 2018!

Vánoční nadílka v MŠ 18.12.2017

Vánoční besídka 14.12.2017

Kouzelné Vánoce

Vánoční dílničky