Položek: 161-168 z celkem: 224   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Milí rodiče a děti,
Před námi je další týden, konečně nám trochu nasněžilo a na nás čeká téma pod názvem ZIMNÍ RADOVÁNKY.
Budeme si povídat o zimních sportech, zdravých životních návycích, tzn. o zdravé výživě, vhodném oblékání, významu otužování a důležitosti dostatečného množství pohybových aktivit. Se zimními sporty také souvisí ochrana zdraví a prevence úrazů, která je neméně důležitá.
Posílám vám některé náměty na tvořivé činnosti, pracovní listy, omalovánky a doufám, že se vám budou líbit. V následujících námětech můžete vystřihovat, vyrobit si z barevných obrázků vlastní pexeso, ozdobit si určitý druh oblečení různou technikou. Můžete se rovněž naučit některou ze tří básniček nebo si započítat se sněhuláky. My budeme na tvořivou činnost používat křídy, klovatinu, vodové barvy, voskovky, tuš, inkoust, zmizík, apod. Vytvoříme si také hrnek dobrého, zdravého čaje s vitamíny.
Užijte si sníh, pokud můžete, teple se oblékejte a hlavně na sebe dávejte pozor. P.uč. Lucka

Řádíme na sněhu

Zimní hody pro zvířátka :)

Poslali jsme k Vánocům drobné dárky seniorům...

Sníh se sype z oblohy

Zimní hody pro zvířátka :)

V týdnu od 11. do 15.ledna si budeme povídat o tom, jak pečovat o ptáky a zvířata v zimním období. Povedeme děti k chápání významu péče o životní prostředí a živočichy. Přináším vám pár nápadů pro distanční výuku s předškoláky. Vyrobte si vránu nebo jiného ptáčka z papírového sáčku, oblékněte medvídka z kartonu do teplého kožíšku ze zbytků vlny, složte rozstříhaný obrázek, vyřešte labyrint, nakreslete krmelec, a nebo se naučte pěkné říkanky. Běžte nakrmit kačenky a labutě k řece, nasypejte ptáčkům do krmítka. Která potrava jim neublíží si přečtěte na přiložených fotografiích. Pokud máte zájem o tištěnou formu pracovních listů, můžete si je po domluvě vyzvednout u Motýlků. Zdravím a přeji vám příjemnou zábavu. Petra.

Sníh se sype z oblohy