Položek: 169-176 z celkem: 219   na první stranuo jednu stranu zpěto jednu stranu vpředna poslední stranu

Hvězda Betlémská-naše poslední letošní tvoření

Hvězda Betlémská

Milí rodiče,
Vánoce jsou již za dveřmi a příští týden nás čeká poslední téma v tomto kalendářním roce, pod názvem "HVĚZDA BETLÉMSKÁ".
Cílem je vnímat příběhy, pohádky, koledy, jejich krásu a společně prožívat vánoční atmosféru.
Prostřednictvím těchto stránek vám opět posílám nějaké náměty na tvořivou činnost, báseň na procvičení mluvidel a obrázky k vybarvení. Můžete si s dětmi zazpívat vánoční písně, koledy. Barevné obrázky s vánočním motivem rozstříhat a najít k němu jeho stín. A kdo ještě nestihl napsat Ježíškovi, posílam vzor dopisu a třeba to ještě stihnete... Doufám, že se vám nápady budou líbit, tvořeni vás bude bavit a pokud bychom se již v tomto roce neviděli, přeji vám krásné prožití vánočních svátků plných radosti, pohody a zdraví.
Budu se na vás opět těšit v novém roce. P.uč. LuckaMrkající

Kouzlíme Vánoce...

Kouzelné Vánoce

Přeji hezký den všem... Kouzelné Vánoce je téma vzdělávání připravené na týden 7.-11.12. 2020.
Cílem je rozvíjet tvořivost, představivost a fantazii dětí při různých činnostech a předvánoční čas je k tomu jako stvořený. Pojďme tedy společně s dětmi tvořit, objevovat a snít...prostě těšit se na Ježíška.
Uřízněte si venku "barborku" a sledujte, zda do Vánoc vykvete. Pečte spolu cukroví, zpívejte a poslouchejte koledy. Zapojte děti do vánočních příprav, mohou si nazdobit pokoj nebo větev ve váze. A aby vám to těšení pěkně ubíhalo, připravila jsem pro vás ještě v rámci distanční výuky pár námětů a nápadů na společně strávené chvilky. Výsledky vašeho snažení můžete vyfotit a poslat na email JirkovskaP@seznam.cz, obrázky ráda vytisknu a vystavím na nástěnce.

Zdravím vás, s přáním klidného adventního času, p.uč.Petra.

My jsme čerti rohatí!!

Tropíme čertoviny